Mezinárodní Fotbalové turnaje pro mládež

To je mnoho fotbalu, nových známých a spousta zážitků! Také by jste rádi strávili společně s vaším týmem nezapomenutelnou sportovní dovolenou?

To jste na správném místě. TorneiGiovanili.com , je italský tour operator, spolehlivý organizátor a propagátor mezinárodních fotbalových turnajů pro mládež, kterých se každoročně  účastní stovky týmů,  desetitisíce hráčů a hráček a jejich doprovodu z více než 19 zemí světa. Většina turnajů se odehrává během jarních a letních měsíců, převážně v období svátků a prázdnin ( Velikonoce, 1.Máj apod.)

 je spolehlivým partnerem pro týmy cestujicí do zahraničí. Nabizíme jistotu pofesionálně organizovaných turnajů, aktraktivní ubytování i sportoviště, bohatý doprovodný program a především záruku naší asistenci od registrace až po skončení turnaje.

Máme pro vás bohatou nabídku turnajů od jara do začátku léta, a to v Itálii a dalších zemích Evropy.
Naše turnaje jsou otevřeny pro všechny týmy a všechny věkové kategorie
U19-U18-U17-U16-U15-U14-U13-U12-U11-U10-U9 a konají se ve vyhlášených a turisticky zajímavých destinacích, kde si užijete tu správnou sportovní dovolenou.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem turnaje dle vašich možností. Neváhejte nás kontaktovat!

Nabízíme speciální cenové podmínky pro týmy z České republiky a navíc se s námi domluvíte česky!

STÁHNĚTE SI ZDARMA BROŽURU TURNAJE SE SPECIÁLNÍMI CENAMI PRO ČESKÉ TÝMY

3
4
6
2
1
7
5
8
9

Našich turnajů se mimo jiné zůčastnili také:

O nás:

z Turnaje jsme opět nadšeni. Výborná organizace, divácká kulisa, dostupnost veškerého zázemí na naprosto špičkové úrovni.  Matteo vynikající přístup a starostlivost o naši výpravu. Takže za nás obrovská spokojenost. A myslím si že se za rok opět zúčastníme. Jsem o tom přesvědčen.

OFS Znojmo

On behalf of all the players of Lokomotiv Plovdiv 1926 U-11 team and their parents I would like to thank you for the opportunity to participate in your tournament! It was our first tournament abroad and it was unforgetable experience for us all! We definately want to reserve a place for us in the next year 2019 tournament from now!

Lokomotiv Plovdiv 1926

First of all, thank You and your team for a well-organized tournament in Rovereto. Our whole team loved very much the tournament’s atmosphere and we lived many unforgettable moments during our stay in Trento. I wish you all the best in the future and hopefully we will meet again!

FC Kopse

Jaký letní turnaj je nejlepší?

Každý turnaj je organizován tak, aby umožnil zůčastněných týmům prožít ideální mix fotbalu, zábavy a sportovní dovolené. Naše bohatá nabídka turnajů je pro všechny.

Kluky bude pravděpodobně nejvíce lákat mezinárodní atmosféra a moci si zahrát a poměřit síly se zahraničními týmy. V tom případě by se jim jistě líbilo na turnaji Bayern Soccer Cup v Mnichově nebo na turnaji Austria Osstirol Cup v Rakousku. Na těchto turnajích si kromě mezinárodní atmosféry můžete užít ochutnávku výborných rakouských oplatek Loacker nebo navštívit stadion Allianz Aréna.

A co pro milovníky moře ? Pro ně doporučujeme turnaj Top Ten Cup v Lloret de Mar, ve Španělsku nebo Fazana Brioni Kup v Chorvatsku, kde jsou všechny týmy ubytovány v nádherném rezortu plném bazénů a ještě navíc přímo na pláži a v dostuponosti pěšky od hřišt, kde se turnaj odehrává.

Hledáte fotbalový turnaj v Itálii?

V Itálii během velikonočních svátků pořádáme již 14. ročník turnaje Venezia Cup ( v roce 2019 se ho zúčastnil i fotbalový klub Juventus F.C.), a dále také 11. ročník Gardaland Cup ( který je pod záštitou zábavního parku Gardaland Park adventure). Prvního května vám můžeme nabídnout 2.ročník turnaje “Trofeo Città di Jesolo”, který se odehrává v oblíbené přímořské lokalitě Jesolo, nedaleko Benátek. V červnu je to 26. Valpolicella Cup v překrásné vinařské oblasti Valpolicella v blízkosti středověké Verony a jezera Garda. V neposlední řadě je to oblíbený letní turnaj v Caorle, Summer Village Cup, který díky ubytovaní všech týmů v rezortu s mnoha bazeny a pláží, nabízí mnoho vyžití i po skončení zápasů.

Podívejte se na promo video

Máte nějaké dotazy nebo si nedokážete vybrat kam příští rok vyrazit?
Kontaktujte nás, rádi vám s výběrem pomůžeme a to v češtině!!

Tel: +420 731 573 651

* povinné údaje k vyplnění